Rezervační systém

RESERVATION+ („R+“) je promyšlený rezervační formulář, který lze snadno umístit do jakýchkoliv webových stránek ubytovacího zařízení. Klíčovou hodnotou při vývoji a provozu R+ byl a bude konverzní poměr návštěvníků stránek na hotelové hosty. Proto nad každou vlastností R+ důkladně přemýšlíme, abychom Vám zajistili vyšší výnosy než s jakýmkoliv jiným systémem.

On-line napojení na recepční systém

Zjistí dostupnost volných pokojů a správnou cenu v reálném čase, čímž poskytne návštěvníkům jistotu při objednávce, sníží pravděpodobnost paralelních objednávek do konkurenčních hotelů a omezí poptávky na obsazené termíny.

Rezervační systém Previo Previo - R+

Flexibilní nastavení slev a akcí

Díky širokým možnostem prezentace slev přímo v objednávkovém formuláři podporuje incentivní nákupy návštěvníků, kteří by jinak (bez LastMinute, FirstMinute, denní akční ceny, nevratné ceny či slevy za dlouhodobý pobyt) běžně objednávku neprovedli. Mimo běžné akce podporuje i použití slevových kupónů, kterými můžete například zvýšit obsazenost v méně vytížených sezónách.

Slevy a akce

Multijazyčné rozhraní (12 jazyků)

Přestože 95% rezervujících si vystačí s češtinou a angličtinou, pomáhá R+ i zbývajícím 5% hostů s objednávkou v jejich rodném jazyce. Představte si to tak, že na každých 20 objednávek získáte ještě jednu navíc. Nebo i tak, že jednoduše zvýšíte své příjmy o 5%.

Multijazyčnost

Minimální počet povinných položek

Každý krok R+ zcela srozumitelně a intuitivně zjišťuje pouze jedinou informaci od klienta, čímž netříští jeho pozornost a minimalizuje možnost opuštění rezervačního procesu. Jen nezbytným počtem povinných položek snižuje riziko znechucení rezervujícího i možnost chyby při zadávání, čímž maximalizuje poměr dokončení objednávkového procesu.

Registrační formulář

Adaptivní design Mobilní kompatibilita

Automatickým přizpůsobením svého vzhledu a ovládání pro rozličná mobilní zařízení zvyšuje šance na získání objednávky. S R+ již neztratíte zbytečně zákazníka s chytrým telefonem (iPhone od Apple, telefony s OS Android/Windows Mobile/Windows Phone/Symbian), protože Váš současný rezervační systém pro mobily nikdo neupravil.

Adaptivní design

Rozšiřuje prodejní kanály

Chcete zobrazit rezervační formulář na sociálních sítích? Chcete inzerovat na zahraničních metasearch portálech? Žádný problém, R+ jde s dobou a chápe, že webové stránky hotelu již dnes nejsou jediným místem, kde hosté rezervují. R+ tak může být snadno vložen do Facebookových stránek a nebo Vás propojit s portálem Tripadvisor.com.

Prodejní kanály

Upselling

Možností on-line přiobjednat doplňkové služby zvyšuje výnosy z rezervací.

Upselling

Pobytové balíčky

Atraktivní prezentací pobytových balíčků zvedá prodeje v nevytížených termínech a podporuje okamžité impulzivní rozhodnutí o nákupu.

Pobytové balíčky

Kalendář obsazenosti

Na grafickém měsíčním přehledu mohou hosté vidět obsazené a volné kapacity. Jistota volného termínu posiluje důvěru v objednávkový proces, snižuje duplicity, omezuje poptávky na obsazené termíny. Host si sám volí termín, pro který chce obsazenost vidět a úzká provázanost s objednávkovým formulářem umožňuje nejen kliknout přímo na volný pokoj a hned jej objednat, ale i přepínání mezi kalendářem a formulářem bez ztráty již vyplněných údajů.

Kalendář obsazenosti

Doplňující informace

Doplňkové moduly Ceník, Recenze a Mapa poskytují zákazníkovi maximální komfort při objednávce, podporují jej ve správném rozhodnutí, čímž v konečném důsledku přispívají k jeho celkové spokojenosti s objednávkou.

Doplňující informace

Platební brána

Nenechte si zákazníka utéci v momentě, kdy je odhodlán koupit. R+ mu poskytne nejširší možnou paletu platebních nástrojů (kreditní karty, bankovní tlačítka, rychlé převody). Jednoduchým impulzem (např. slevou při okamžité platbě, non-refundable, dopředu placeným balíčkem) můžete mít peníze na svém účtu mnohem dříve, čímž eliminujete riziko nedojezdů i storna.

Platební brána

Flexibilní nastavení závaznosti objednávky

V závislosti na sezóně můžete nejen cenou, ale i formou dokončení objednávky optimalizovat svou obsazenost. Nastavte pro top termíny povinnou platbu dopředu a mimo hlavní sezónu si nechte posílat všechny (i nezávazné) poptávky.

Závazná objednávka

Online check-in

Dovolte hostovi udělat check-in z pohodlí domova a zrychlete tak jeho odbavení na recepci. Ušetříte tak drahocenný čas recepčních a zpříjemníte hostovi příjezd do Vašeho zařízení, což se pozitivně projeví v celkovém hodnocení v recenzích.

Online check-in
Objednat