Online rezervační formulář

Promyšlený rezervační formulář, který lze snadno umístit do jakýchkoliv webových stránek ubytovacího zařízení. Klíčovou hodnotou při vývoji a provozu, byl a bude konverzní poměr návštěvníků stránek na hotelové hosty. Proto nad každou vlastností R+ důkladně přemýšlíme, abychom vám zajistili vyšší výnosy než s jakýmkoliv jiným systémem.

Online rezervační formulář

Online rezervační formulář od Previa je optimalizovaný pro všechna zařízení. Vaši hosté mohou rezervovat odkudkoliv a zážitek bude stejný ve více jak 10 jazycích.

Klienti Previa získávají až o 30% více přímých rezervací.

VYZKOUŠET

On-line napojení na recepční systém

Zjistí dostupnost volných pokojů a správnou cenu v reálném čase, čímž poskytne návštěvníkům jistotu při objednávce, sníží pravděpodobnost paralelních objednávek do konkurenčních hotelů a omezí poptávky na obsazené termíny.

Chci více informací
On-line napojení na recepční systém

Minimální počet povinných položek

Každý krok zcela srozumitelně a intuitivně zjišťuje pouze jedinou informaci od klienta, čímž netříští jeho pozornost a minimalizuje možnost opuštění rezervačního procesu. Jen nezbytným počtem povinných položek snižuje riziko znechucení rezervujícího i možnost chyby při zadávání, čímž maximalizuje poměr dokončení objednávkového procesu..

Online rezervační formulář

Platby

Nenechte si zákazníka utéci v momentě, kdy je odhodlán koupit. Díky 24/7 dostupné online platební bráně mohou vaši hosté kdykoliv bezpečně zaplatit. Jednoduchým impulzem (např. slevou při okamžité platbě, non-refundable, dopředu placeným balíčkem) můžete mít peníze na svém účtu mnohem dříve, čímž eliminujete riziko nedojezdů i storna.

Chci více informací
Platby

Napojení na další online prodejní kanály

Integrací na Previo váš online rezervační formulář komunikuje se všemi OTA a pokud si host u nich udělá rezervaci, vám se kapacita k prodeji okamžitě aktualizuje.

Chci více informací
Portály

Prodej doplňkových služeb

Nabídněte vašim hostům možnost objednat si služby navíc a navyšte tím svůj příjem. Doobjednat mohou veškeré služby, které máte zadané v Previu.

Upsell

Variabilní nastavení způsobu platby

V závislosti na sezóně můžete nejen cenou, ale i formou dokončení objednávky optimalizovat svou obsazenost. Nastavte pro top termíny povinnou platbu dopředu a mimo hlavní sezónu si nechte posílat všechny (i nezávazné) poptávky.

Variabilní nastavení způsobu platby

Online check-in

Dovolte hostovi udělat check-in z pohodlí domova a zrychlete tak jeho odbavení na recepci. Ušetříte tak drahocenný čas recepčních a zpříjemníte hostovi příjezd do vašeho zařízení, což se pozitivně projeví v celkovém hodnocení v recenzích.

Chci více informací
Online check-in

Proč si desítky nových ubytovacích zařízení každý měsíc vybírají Previo?

Získejte až o 30 % více přímých rezervací

Za minulý měsíc jsme přijali 266 432 online rezervací …

… z čehož jsme pomohli k 30 257 přímým rezervacím

Šetříme čas 4 307 ubytovatelům

Konzultace zdarma