Automatizace pro hotely, penziony a apartmány

Automatizujte provoz hotelu, penzionu nebo apartmánu od check-inu přes přístup na pokoje až po řízení vytápění. Snížíte náklady, zbavíte se rutinní práce a můžete se věnovat hostům nebo si užít více volného času.

Automatizace

Previo umožňuje propojení s řadou technologií, které vám pomohou zcela nebo částečně automatizovat provoz hotelu. Informace z propojených technologií budete mít k dispozici přímo v recepčním systému, který se zároveň stará o jejich řízení. S možnostmi automatizace vám rádi poradí naši konzultanti.

Konzultace zdarma

Pro bezobslužnou recepci

Smartkey Chytré kliky Více o klikách
Keyguru box Elektronické boxy Více o boxech
Kiosek Recepční kiosek Více o kiosku
Alfred Aplikace Alfred Více o Alfredovi

Chytré kliky

Díky chytrým klikám mohou hosté získat přístup do svého pokoje automaticky bez návštěvy recepce. Stačí jim k tomu PIN zaslaný na mobilní telefon nebo přístupová karta. O kompletní správu přístupu se za Vás postará Previo. Doporučujeme zámkový systém Smartkey.

Seznam integrovaných zámkových systémů
Chytré kliky

Elektronické boxy

Elektronické boxy zajistí předávání klíčů a karet od pokojů a dalších prostor bez přítomnosti personálu a nutnosti měnit zámky u dveří. S oblibou jsou využívány pro zajištění noční recepce. Jednotlivé příhrádky se otevírají pomocí PINu, který je hostovi zaslán před příjezdem automaticky ze systému Previo.

Elektronické boxy

Recepční kiosek

Recepční kiosek umožní hostům provést check-in na recepci samostatně, bez přítomnosti personálu. Na kiosku běží intuitivní aplikace Alfred, která hosta bezpečně provede check-inem. Kiosek se zvládne postarat o noční check-iny nebo ulehčí recepčním ve špičce.

Recepční kiosek

Kiosky nabízíme v několika variantách

10 palců 10 palců
  • Rozlišení: Full HD 1920 x 1200
  • Rozměry: 16,8 cm x 24,2 cm x 0,8 cm
  • Cena: 5 990 Kč bez DPH
Nezávazně poptat
15,6palců 15,6 palců
  • Rozlišení: Full HD 1920 x 1200
  • Rozměry: 16,8 cm x 24,2 cm x 0,8 cm
  • Cena: 24 990 Kč bez DPH
Nezávazně poptat
21,5 palce 21,5 palce
  • Rozlišení: Full HD 1920 x 1200
  • Rozměry: 16,8 cm x 24,2 cm x 0,8 cm
  • Cena: 29 990 Kč bez DPH
Nezávazně poptat

Virtuální recepční Alfred

Alfred je vrcholem všech automatizačních technologií. Poskytne vašim hostům komfortní nástroj pro správu jejich rezervace a bude je provázet po celou dobu jejich pobytu. Online check-in, přiobjednání služeb, online platba, otevření dveří do pokoje či zrušení úklidu hostům pobyt zpříjemní a vám ušetří čas a peníze.

Podrobně o Alfredovi
Alfred