Webové stránky ovládané přímo z Previa

Získejte moderní webové stránky, které si snadno aktualizujete z Previa. Všechny informace jako jsou kontakty, fotografie, pokoje, ceny či recenze automaticky přeneseme z Previa přímo do webových stránek, které jsou optimalizované pro počítače, tablety i mobilní telefony. Stačí si jen vybrat, jak má váš nový web vypadat.

Výběr designu

Vyberte si design nového webu

Nejdříve si vyberte design z připravených šablon nebo nás nechte vytvořit Vám moderní grafický návrh přímo na míru.

Prohlédnout šablonové weby

Doplňte data přímo do Previa

Doplňte logo, obrázky, popisy a překlady přímo do Previa. Vše ostatní jako pokoje, recenze, mapu, rezervační formulář vložíme za Vás.

Previo data
Hotovo

Hotovo

Vaše nové stránky jsou hotové. Ceny a obsazenost si mohou hosté ověřit v reálném čase přímo na webu. Všechny rezervace vytvořené na stránkách jsou automaticky přenesené do Previa.

Co všechno web od nás umí?

Propagujte svůj web

Doděláním webových stránek práce nekončí. Je nutné návštěvníky na web přivést a donutit je rezervovat. Previo Vám pomůže i v tomto ohledu. Přivedeme Vám více zákazníků díky PPC kampaním, zlepšíme konverzní poměr webu, budeme Vás propagovat na sociálních sítích a v newsletterech, pomůžeme Vám rozšířit počet prodejních kanálů, a tím zvýšit počet rezervací.

Více informací o internetovém marketingu

Všechny výhody Previo webů

Šablonové designy

Rozcestníky

Apartmánový provoz

Naše práce

Recenze našich klientů

Velmi moc si vážím a cením spolupráce s ryze českou společností Previo, jejíž služby využíváme pro náš hotel v podobě recepčního systému Previo Pro. Vždy a za všech okolností se nám dostalo profesionálního, ale zároveň osobního přístupu, který vždy sledoval jen a jen naše nejlepší zájmy. Z tohoto důvodu jsme rozšířili naší spolupráci ještě na tvorbu webových stránek a opět nelitujeme.
Velmi Vám děkuji za spolupráci při tvorbě webových stránek. Do současné doby jsem neměl responsivní web, což mi nevyhovovalo. Proto jsem se obrátil na Previo s pomocí o vytvoření nových webových stránek. Musím říci, že spolupráce s Vámi byla perfektní, webové stránky jsme společnými silami vytvořili velmi rychle a k mé plné spokojenosti. Musím říci, že zaměstnanci ze soukromých firem mi na e-maily po pracovní době neodpovídají, Vy však ano, a tím jste i urychlili vytvoření webu. Takže závěrem celému týmu PREVIO děkuji a těším se na další spolupráci.
Komplexní řešení webu, rezervačního systému a propojení na rezervační portály od firmy PREVIO mi doporučil můj dlouholetý kamarád. Po šesti měsících používání systému jsem nadšená. Ovládání softwaru je intuitivní, takže se s ním naučí opravdu každý, propojením na domácí a zahraniční portály jsem získala novou klientelu a on line propojení obsazenosti mi šetří mnoho práce. Jsem ráda, že jsem vše řešila jako celek od PREVIA a všem mohu jejich služby doporučit.
Největší hodnotou spolupráce Previa a hotelem U Hada při tvorbe webových stránek byla neobvyklá vstřícnost, rychlost komunikace a příjemne vystupováni. Jen málokdy se v Česku stane, že dostanete odpověď i mimo pracovní hodiny. Osobní nasazení a snaha pomoct s kterýmkoliv problémem bylo něco, co bych nejvíce pochválil. Díky těmto vlastnostem byly internetové stránky hotové během několika dní. I když jsme si objednali stránky ze šablony, Previo se nám snažilo vyhovět mnohdy s požadavky na míru.

Chci webové stránky