Webové stránky pro hotel, apartmán i penzion

Získejte webové stránky speciálně navržené pro ubytovací zařízení, které vám pomohou zaujmout více hostů a přinesou vám tak více přímých rezervací.

webové stránky

Webové stránky jsou základním nástrojem pro vlastní propagaci a získávání přímých rezervací. Pro váš úspěch je proto klíčové, jak vypadají a fungují. Rádi se vám o to postaráme. Vytvoříme webové stránky s ověřeným designem, který s úspěchem využívají již stovky ubytovacích zařízení.

Proč webové stránky od Previa?

 • Jsme z oboru - vyvíjíme nejpoužívanější hotelový systém v ČR a víme, co hosty zajímá.
 • Ušetříme vám práci - popis pokojů včetně fotografií, balíčky, recenze, ceny i obsazenost se automaticky propisují přímo z hotelového systému Previo.
 • Online rezervační formulář je součástí webu - získáte více přímých rezervací.
 • Stránky jsou optimalizované pro počítače, tablety i mobilní telefony - jsou responzivní.
 • Zabezpečení SSL certifikátem je samozřejmostí a v ceně.
 • Zajistíme webhosting, také je v ceně.
 • Základní SEO optimalizace, aby váš web byl ve vyhledávačích vidět.
 • Nasazení měřících kódů.
 • Spravovat si svůj web zvládnete sami - ve spolupráci s Wordpressem jsme vyvinuli jednoduché rozhraní pro správu.
 • Naučíme vás vaše nové stránky obsluhovat.
 • Poskytneme podporu a poradenství.
Výběr designu

Vyberte si vzhled a strukturu webu

Máme desítky různých bloků, ze kterých si můžete poskládat svůj web, nebo můžete návrh nechat na našich zkušených webových konzultantech. Inspirujte se našimi referenčními weby.

Prohlédnout referenční weby

Doplníme obsah na web

Vytvořte obsah pro svůj web a my z něho poskládáme atraktivní prezentaci vašeho ubytovacího zařízení.

Previo data
Hotovo

Finišujeme

Vaše nové stránky jsou hotové. Ceny a obsazenost si mohou hosté ověřit v reálném čase přímo na webu. Všechny rezervace vytvořené na stránkách jsou automaticky přenesené do Previa.

Referenční webové stránky

Recenze našich klientů

Webové stránky od Previa využívá naše hotelová loď již několik let. Na podzim jsme se rozhodli je upravit. Jejich největší výhodou je, že se dají jednoduše spravovat. Texty, fotky či aktuální informace si během chvilky snadno doplním či vyměním. Pokud potřebujeme něco náročnějšího, jsou v Previu vždy flexibilní a naše požadavky rychle vyřeší. Po lidské stránce nám spolupráce funguje skvěle. Jak na zákaznické lince, tak v přímé komunikaci s konzultanty...máme štěstí na profesionály, kteří jsou milí a ochotní. Po provedených změnách, byl nárůst přímých rezervací znát vcelku okamžitě. Určitě doporučuji využít od Previa i rezervační formulář a recepční systém. Dá se pak nastavit řada automatizací, které práci ulehčí.
Previo mi doporučila kamarádka a od první schůzky jsem věděla, že je to přesně to, co potřebuju. Je vidět, že v Previu ubytování rozumějí. A protože dělají i weby a mě se libilo zpracování i cena, tak jsme si nechali od Previa rovnou udělat i web. Z ukázek webů jsme si vybrali, co se nám líbí a podle toho nám stránky vytvořili. Pro hosty jsme tak teď snadno k nalezení. Běžnou správu webu zvládáme sami a když náhodou potřebuju vyřešit něco složitějšího nebo něco nevím, tak se obrátím na Previo a tam mi ochotně pomohou, což je skvělé.
Velmi Vám děkuji za spolupráci při tvorbě webových stránek. Do současné doby jsem neměl responsivní web, což mi nevyhovovalo. Proto jsem se obrátil na Previo s pomocí o vytvoření nových webových stránek. Musím říci, že spolupráce s Vámi byla perfektní, webové stránky jsme společnými silami vytvořili velmi rychle a k mé plné spokojenosti. Musím říci, že zaměstnanci ze soukromých firem mi na e-maily po pracovní době neodpovídají, Vy však ano, a tím jste i urychlili vytvoření webu. Takže závěrem celému týmu PREVIO děkuji a těším se na další spolupráci.
Komplexní řešení webu, rezervačního systému a propojení na rezervační portály od firmy PREVIO mi doporučil můj dlouholetý kamarád. Po šesti měsících používání systému jsem nadšená. Ovládání softwaru je intuitivní, takže se s ním naučí opravdu každý, propojením na domácí a zahraniční portály jsem získala novou klientelu a on line propojení obsazenosti mi šetří mnoho práce. Jsem ráda, že jsem vše řešila jako celek od PREVIA a všem mohu jejich služby doporučit.
Největší hodnotou spolupráce Previa a hotelem U Hada při tvorbe webových stránek byla neobvyklá vstřícnost, rychlost komunikace a příjemne vystupováni. Jen málokdy se v Česku stane, že dostanete odpověď i mimo pracovní hodiny. Osobní nasazení a snaha pomoct s kterýmkoliv problémem bylo něco, co bych nejvíce pochválil. Díky těmto vlastnostem byly internetové stránky hotové během několika dní. I když jsme si objednali stránky ze šablony, Previo se nám snažilo vyhovět mnohdy s požadavky na míru.

Ceník webových stránek

Web z předdefinovaných bloků 34 990 Kč
Individuální design webu od 49 990 Kč
Nezávazně poptat