Recepční systém Previo PRO

Řiďte svůj hotel či penzion efektivně. S pomocí Previo PRO budete mít všechny rezervace pod kontrolou díky přehlednému zobrazení rezervací, snadnému vedení hotelových účtů, vystavení dokladů a plateb přímo z rezervace, evidenci hostů a firem včetně jejich marketinových využití. Samozřejmostí jsou všechny potřebné reporty, jak pro státní správu, tak pro vedení ubytovacího zařízení.Chci více informací

Plachta rezervací

Dostupnost 24 hodin denně, odkudkoliv na světě

Previo je webová aplikace. Díky tomu, se můžete kdykoliv a odkudkoliv snadno přihlásit přímo přes webový prohlížeč. Abyste byli ještě více flexibilnější, máme pro Vás i mobilní aplikaci, pro případ, že u sebe zrovna nemáte notebook.

Previo aplikace

Přehledná plachta rezervací

Mějte všechny rezervace neustále pod dohledem. Snadno najdete rezervaci, kterou hledáte díky rychlému vyhledávání a rozdělení pokojů na plachty tak jak to vyhovuje Vám. Plachta je interaktivní, takže můžete rezervace přesouvat, prodlužovat a zkracovat pouhým tažením myši. Podporuje i pravé tlačítko myši, pod kterým naleznete nejčastěji prováděné operace. Storno rezervace nebo rychlý check-in hosta tak nebyly nikdy jednoduší. Mimo to je možné evidovat minutové rezervace, takže můžete spravovat i rezervace stolů v restauraci, sportovišť nebo wellness zařízení.

Plachta rezervací - detail

Manažerské reporty

Víte jakou má Váš hotel obsazenost, RevPar, z jakých kanálů nejčastěji přicházejí rezervace a kolik Váš hotel vydělává? My Ano! V přehledných grafech Vám zobrazíme všechny údaje, které potřebujete k efektivnímu řízení hotelu či penzionu.

Manažerské reporty

Reporty pro ČSÚ, MěÚ a cizineckou policii

Automaticky generované reporty pro úřady státní správy Vám ušetří zbytečné papírování. Samozřejmostí je možnost ruční úpravy vygenerovaných reportů dle Vašich potřeb.

Reporty pro ČSÚ, MěÚ a cizineckou policii

Databáze hostů a firem

Zefektivněte marketingovou propagaci díky databázi hostů, ve které lze snadno vyhledávat a následně vybraným hostů odeslat newsletter. Mimo jiné získáte historii rezervací jednotlivých hostů a firem, možnost nastavit firmám slevu z ceny rezervace, přiřazování štítků hostům a následné vyhledávání dle těchto štítků. Vaši hosté dozajista ocení i blahopřání k narozeninám, které za Vás Previo automaticky odešle.

Databáze firem

Vedení hotelových účtů

Hotelové účty Vám poskytnou přehled o prodaných službách u každé rezervace (rekreační poplatky, doplňkový prodej, slevy). Při vytváření rezervace se položky účtu automaticky doplní dle ceníku. Samozřejmostí je tisk dokladů, evidence plateb a následné zobrazení salda jak v účtu hosta tak přímo na plachtě. U skupinových rezervací jistě oceníte možnost vedení jak pokojového tak skupinového účtu.

Hotelový účet

Vedení pokladny včetně uzávěrky

Vedení pokladní knihy, bankovního deníku a platebních karet v různých měnách. Flexibilní uzávěrky pokladny Vám umožní:
- kontrolu neuhrazených dokladů
- sledování stavu pokladny
- omezení chyb a úniků na recepci
- snadné předávání směn mezi recepčními

Pokladna

Kusový skladový systém

Jednoduchá evidence prodaného zboží, prodej přes hotelový účet, který Vám vyřeší drobný prodej na recepci.

Skladový systém

Propojení s dalšími systémy

To nejlepší na závěr. Recepční systém je možné propojit s dalšími systémy, které používáte pro provoz hotelu. Export účetních dokladů, propojení s restauračním systémem, telefonní ústřednou, systémem pro vytápění, čtečkou dokladů - to vše jsou možnosti, která Vám Previo PRO nabídne. Podívejte se na kompletní seznam partnerů.

Propojení s ostatními systémy

Srovnání verzí

Máme pro Vás dvě verze recepčního systému, LITE pro menší zařízení s nenáročným provozem a PRO verzi s komplexní funkcionalitou pro hotelové profesionály a řetězce.
Obě verze lze napojit na české i zahraniční rezervační portály i rezervační systém pro Vaše www stránky.

 

LITE

PRO

Správa rezervací a opcí
Databáze hostů a firem
Účetní doklady (fakturace)
Evidenční kniha (kniha hostů)
Domovní kniha (cizinecká policie)
EET modul
Reporty ČSÚ a MěÚ
Administrace webových stránek
Historie rezervace (činnost uživatelů)
Mailing
Mobilní aplikace (správa rezervací)
Pokladna  
Sklad  
Minutové rezervace  
Manažerské reporty a statistiky  
Úklid pokojů  
Market kódy a Rastry
Směnárna
Kontingenty
  Demo verze
Vyzkoušet