Recepční systém

Previo se stane srdcem vašeho hotelu. Jedná se o on-line cloudové řešení, díky tomu můžete své zařízení spravovat kdykoliv a odkudkoliv. Díky Previo recepčnímu systému se pro vás každodenní provoz stane hračkou.

Recepční systém

Nejčastěji prováděné operace máte vždy k dispozici na pravém tlačítku myši. Vystavujte doklady a platby přímo z rezervace. Evidujte hosty i firmy a využijte tyto data pro váš automatizovaný email marketing.

Konzultace zdarma

Interaktivní plachta rezervací

Jedno místo, kde máte přehledně všechny rezervace. Snadno je můžete přesouvat, prodlužovat a zkracovat pouhým tažením myši. Hosta ubytujete jedním kliknutím. Detailní informace o rezervaci získáte po najetí myši bez nutnosti rezervaci otevírat. Mimo to je možné evidovat minutový provoz, takže můžete spravovat i rezervace stolů v restauraci, sportovišť nebo wellness zařízení.

Interaktivní plachta rezervací

Dashboard

Získejte kompletní přehled o vašem hotelu na jedno kliknutí, jakmile ráno usednete k počítači. Tržby, RevPar, ADR nové rezervace to vše přehledně na jednom místě.

Dashboard

Na legislativní povinnosti už nemusíte myslet

Automatické odesílání hlášení cizinců se o vše postará za vás a vy získáte více času, který můžete věnovat svým hostům.

UbyPort logo ČSÚ logo
Domovní kniha

Reporty - data, která pracují pro vás

Snadno zjistíte, které OTA vám přináší největší počet rezervací či jakou platební metodou vám přicházejí nejvyšší tržby. Jednoduše, ať řešíte provozní nebo finanční stránku vašeho zařízení, vše tu máte přehledně jako na dlani.

Reporty

Integrace

Previo je možné napojit na další systémy, které používáte pro provoz. Restaurační, účetní, zámkové systémy, čtečky dokladů a další…

Zobrazit všechny integrace
Integrace

Stále v pohybu

Váš ideální pomocník na cestách. Nezáleží na tom, jestli jedete na měsíční dovolenou, nebo pouze nebudete mít přes víkend notebook k dispozici, Previo mobilní aplikaci máte vždy po ruce.

Mobilní aplikace

Efektivnější úklid

Modul úklid umožňuje zaměstnancům úklidu, kteří jsou neustále v pohybu, přístup z mobilního telefonu k nejaktuálnějším informacím o pokojích.

Mobilní aplikace Housekeeping

Doklady a faktury

Mějte doklady a rezervace na jednom místě. Zálohové listy, faktury i prodejky se vytvářejí automaticky. Potřebujete doklady pro účetní? Využijte exportů do nejpoužívanější účetních softwarů nebo vytvořte přístup vaší účetní, která uvidí do dokladů.

Doklady a faktury

Drobný prodej a kusový sklad

Můžete vést jednoduchou skladovou evidence prodaného zboží a prodeje přes hotelový účet, který vám vyřeší drobný prodej na recepci.

Drobný prodej a kusový sklad

Automatická komunikace s hostem

Vylepšete zážitek vašeho hosta díky automatickému potvrzení pobytu, informacemi před i po pobytu. Popřejte mu k narozeninám nebo požádejte o recenzi. Udržujte kontakt s hostem od momentu, kdy vytvořil rezervaci, napořád.

Automatická komunikace s hostem
Mnoho dalšího

Vyberte si verzi Previa

Ať už máte malý penzion v horách nebo řídíte velký hotelový řetězec v Praze, vyberte si verzi Previa podle svých potřeb. Verzi LITE uvítají menší zařízení s nenáročným provozem. Previo PRO usnadní práci velkým hoteliérům.

 

LITE

PRO

Správa rezervací a opcí
Databáze hostů a firem
Účetní doklady (fakturace)
Evidenční kniha (kniha hostů)
Domovní kniha (cizinecká policie)
Reporty ČSÚ a MěÚ
Administrace webových stránek
Historie rezervace (činnost uživatelů)
Mobilní aplikace (správa rezervací)
Minutové rezervace (wellness, gastro, sportoviště)
Úklid pokojů
Rastry (štítkování produktů a služeb pro účely reportingu)
Závady
Market kódy (štítkování rezervací)  
Úkoly  
Mailing
Pokladna a importy z bankovnictví  
Sklad  
Manažerské reporty a statistiky  
Směnárna  
Kontingenty (rezervace pro cestovní kanceláře)
Významné dny
Přímá komunikace s hostem (SMS, mailing)
Revenue management
Konzultace zdarma