Kafíčko s Previem

Po dvou a půl letech a stovkách osobních setkání nyní startujeme novou sezónu Kafíček s Previem. Opět za Vámi vyrážíme do jednotlivých krajů České republiky a Slovenska!

Pro ty, kteří zatím nenavštívili žádnou z našich akcí – Kafíčko je neformální setkání lokálních hoteliérů se členy našeho týmu. Akce je pro Vás zdarma, jedinou podmínkou je registrace předem.

V minulých letech jsme Vás v rámci těchto setkání úspěšně připravili na legislativní změny jako bylo EET nebo GDPR. Nyní se můžeme plně věnovat samotnému Previu. V rámci prezentace si probereme aktuální témata v oblasti cestovního ruchu a názorně si ukážeme užitečné novinky, které byly do Previa v poslední době přidány.

Zaregistrujte se na kafíčko

5.11.2019

Olomouc - Horeka

Místo: Clarion Congress Hotel Olomouc
http://www.horeka112.cz/
Registraci proveďte zde.

JIŽ PROBĚHLO

12.11.2019

Ostrava

Místo: Hotel Nikolas
https://www.hotelnikolas.cz/

JIŽ PROBĚHLO

13.11.2019

Liptovský Mikuláš

Místo: Hotel Jánošík
http://www.hoteljanosik.sk/

JIŽ PROBĚHLO

14.11.2019

Bratislava

Místo: Vienna House Easy Bratislava
https://www.viennahouse.com/en/easy-bratislava/the-hotel/overview.html

JIŽ PROBĚHLO

28.11.2019

Liberec

Místo: Pytloun Grand Hotel Imperial
https://www.pytloungrandhotelimperial.cz/cs/

JIŽ PROBĚHLO

3.12.2019

Praha

Místo: Hotel Pivovar
https://www.hotel-pivovar.cz/

JIŽ PROBĚHLO

S kým se můžete potkat?

Kafíčko pro nás primárně představuje šanci se osobně setkat s Vámi, našimi klienty. Poskytuje nám také skvělou příležitost upozornit Vás na novinky v Previu a hlavně načerpat od Vás zpětnou vazbu pro další vývoj a směřování celého systému. I proto se na akci můžete setkat s velkou částí našeho týmu. Prezentační část má na starosti Josef Ciglanský. Kromě něj budou na každé akci k dispozici také členové naší zákaznické podpory, specialisté na webové stránky a hotelový marketing a Vaši známí obchodní zástupci.

Podívejte se na náš celý tým