Partneři Previo s.r.o.

Níže najdete seznam partnerů, se kterými recepční systém Previo spolupracuje, a na které má propojení. Snadno tak můžete spojit restaurační, zámkový nebo ekonomický systém s recepčním systémem od nás.

Účetní systémy

Ekonomický systém POHODA
Pohoda logo
Program POHODA je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH.
Money S3
Money S3
Ekonomický software Money S3 nabízí všechny potřebné moduly: podvojné účetnictví i daňovou evidenci, adresář, fakturaci, sklady, objednávky či mzdy.
Účetnictví on-line
Účetnictví on-line
UOL je účetní kancelář spojující účetnictví a moderní technologie založená v roce 2004 s více než 1500+ klienty a 19 pobočkami v ČR a SK . Díky partnerství můžete přenést data z Previo do účetnictví na jedno kliknutí.

Recepční software

Rezervační systém Previo je možné propojit s partnerskými recepčními systémy. Zde najdete jejich přehled. Nemáte-li recepční software, nabízíme Vám Previo Pro.

Recepční software Agnis
AGNIS s.r.o. logo
Velmi rozšířený a cenově dostupný software od české firmy Agnis s.r.o. Systém pokrývá širokou škálu agendy od recepce, restaurace, skladů, směnárny až po účetnictví.
Recepční software Mefisto
MEFISTO logo
MEFISTO SOFTWARE patří mezi nejvýznamnější dodavatele hotelových informačních systémů vlastní produkce v České republice.

Restaurační systém

Restaurační systém Storyous
Storyous logo
Pokladní systém upečený přímo pro gastro. Zrychlíte provoz, zvýšíte tržby a máte pod palcem vše od placu až po sklady.
Restaurační systém Septim
Septim logo
Modul POKLADNA poskytuje řadu možností a funkcí, jako například tisk objednávek v kuchyních, možnost bezhotovostních plateb, neomezený počet kategorií a slev. Všechny funkce jsou samozřejmě variabilně nastavitelné podle konkrétních potřeb, tedy podle toho, zda modul využíváte v restauraci, jídelně, v obchodu či například ve sportovním centru. Pokladní systém Septim může být využit i jako registrační pokladna.
Pokladní systém Awis
Awis logo
AWIS, to je unikátní, vyspělé a komplexní pokladní řešení. Prvotřídní kvalitu českých pokladních systémů AWIS dokládá více jak 300 spokojených zákazníků.
Pokladní systém Savarin
Savarin logo
Nabízíme Vám kompletní SW řešení restauračních provozů. Celý systém je modulární. Je tedy možné instalovat jen některé z jeho součástí, případně zavádět systém do provozu postupně po jednotlivých subsystémech.

Zámkový systém

Zámkový systém Assa Abloy
Assa Abloy logo
ASSA ABLOY poskytuje vysoce kvalitní řešení pro otevírání dveří a neustále vyvíjí inovativní řešení, která zlepšují každodenní život napříč všemi segmenty trhu. Tato řešení pro otevírání dveří nabízí větší bezpečnost i pohodlí.
Zámkový systém Salto
Salto logo
Firma Salto je jedním z největších a nejprogresivnějších firem na světovém trhu s řešeními pro přístupovou bezpečnost. Každý rok uvádí na trh mnoho inovativních řešení která jsou využívána při zabezpečení širokého spektra objektů jako jsou banky, hotely, letiště, vládní budovy, administrativní centra, univerzity a školy a mnoho dalších.
Zámkový systém Onity
Onity logo
Nabízíme Vám širokou škálu přístupových kartových systémů pro komplexní řešení přístupů v hotelech, penzionech či budovách.
ACS-line
ACS-line logo
Komplexní a cenově přívětivé řešení kartových systémů pro hotely či libovolné ubytovací provozy i pro multifunkční budovy nebo sportoviště. Nabízí elegantní řešení vstupu do pokojů, ovládání elektřiny pomocí kartových spořičů, řízení výtahů, vjezdů na parkoviště, ovládání sportoviště včetně šatních skříněk.

Samoobslužné kiosky

Samoobslužné kiosky Sezam24
Sezam24 logo
Vaše recepce poběží na autopilota a vy tak dosáhnete maximální efektivity provozu. Platba, on-line check-in včetně podpisu a vydání karty k přístupu do pokoje.
Samoobslužné kiosky Smartkey
Smartkey logo
Systém řeší automatický provoz recepce, bez potřeby trvalé obsluhy. Vydává karty hosta na základě zaslaného čísla rezervace a informuje správce o stavu karet.
Samoobslužné kiosky Czech Kiosk
Czech Kiosk logo
Řešení pro hotely a penziony - samoobslužný check-in a check-out. Produkt funguje jako samostatná nebo přidružená samoobslužná recepce pro hotelové hosty.

Telefonní ústředna

Telefonní ústředna Allwin
Allwin logo
Tarifikační programy ALLWIN slouží pro finanční a statistické vyhodnocování telefonického provozu pobočkových telefonních ústředen, jejich jednotlivých linek, poboček nebo skupin poboček. Programy ALLWIN umožňují vystavovat doklady související s provozem pobočkových telefonních ústředen (účtenky, souhrnné účty a faktury za uskutečněné hovory) včetně souhrnných přehledů o provozu.

Čtečka dokladů

Díky čtečce dokladů můžete zrychlit check-in svých hostů a omezit chybovost doplněných údajů. Všechny údaje se automaticky z dokladu totožnosti přenesou do karty hosta v Previu.

Granus
Granus s.r.o. logo
Komplexní řešení pro získávání dat z dokladů totožnosti, identifikace pravosti dokladů a platidel