Partneři Previo s.r.o.

Níže najdete seznam partnerů, se kterými recepční systém Previo spolupracuje, a na které má propojení. Snadno tak můžete spojit restaurační, zámkový nebo ekonomický systém s recepčním systémem od nás.

Restaurační systém POS NET
LupaNet logo
POS NET je „počítačová“ pokladna nové generace, která je svým vybavením připravena pokrýt většinu požadavků na moderní pokladní systém.
Telefonní ústředna Allwin
Allwin logo
Tarifikační programy ALLWIN slouží pro finanční a statistické vyhodnocování telefonického provozu pobočkových telefonních ústředen, jejich jednotlivých linek, poboček nebo skupin poboček. Programy ALLWIN umožňují vystavovat doklady související s provozem pobočkových telefonních ústředen (účtenky, souhrnné účty a faktury za uskutečněné hovory) včetně souhrnných přehledů o provozu.
Ekonomický systém POHODA
Pohoda logo
Program POHODA je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH.
ABRA Software
Abra
Komplexní ekonomický software pro malé, střední a velké firmy z řad fyzických i právnických osob.
Money S3
Money S3
Ekonomický software Money S3 nabízí všechny potřebné moduly: podvojné účetnictví i daňovou evidenci, adresář, fakturaci, sklady, objednávky či mzdy.
Restaurační systém Septim
Septim logo
Modul POKLADNA poskytuje řadu možností a funkcí, jako například tisk objednávek v kuchyních, možnost bezhotovostních plateb, neomezený počet kategorií a slev. Všechny funkce jsou samozřejmě variabilně nastavitelné podle konkrétních potřeb, tedy podle toho, zda modul využíváte v restauraci, jídelně, v obchodu či například ve sportovním centru. Pokladní systém Septim může být využit i jako registrační pokladna.
Pokladní systém Awis
Awis logo
AWIS, to je unikátní, vyspělé a komplexní pokladní řešení. Prvotřídní kvalitu českých pokladních systémů AWIS dokládá více jak 300 spokojených zákazníků.
Zámkový systém Salto
Salto logo
Firma Salto je jedním z největších a nejprogresivnějších firem na světovém trhu s řešeními pro přístupovou bezpečnost. Každý rok uvádí na trh mnoho inovativních řešení která jsou využívána při zabezpečení širokého spektra objektů jako jsou banky, hotely, letiště, vládní budovy, administrativní centra, univerzity a školy a mnoho dalších.

Recepční software

Rezervační systém Previo je možné propojit s partnerskými recepčními systémy. Zde najdete jejich přehled. Nemáte-li recepční software, nabízíme Vám Previo Pro.

Recepční software Agnis
AGNIS s.r.o. logo
Velmi rozšířený a cenově dostupný software od české firmy Agnis s.r.o. Systém pokrývá širokou škálu agendy od recepce, restaurace, skladů, směnárny až po účetnictví.
Recepční software Mefisto
MEFISTO logo
MEFISTO SOFTWARE patří mezi nejvýznamnější dodavatele hotelových informačních systémů vlastní produkce v České republice.

Čtečka dokladů

Díky čtečce dokladů můžete zrychlit check-in svých hostů a omezit chybovost doplněných údajů. Všechny údaje se automaticky z dokladu totožnosti přenesou do karty hosta v Previu.

Granus
Granus s.r.o. logo
Komplexní řešení pro získávání dat z dokladů totožnosti, identifikace pravosti dokladů a platidel