Channel Manager

Rozšiřte počet svých prodejních kanálů a navyšte si obsazenost. Previo channel manager se za vás postará o distribuci na rezervační portály jako Booking.com, Airbnb, Expedia, Hotel.cz a desítky dalších, se kterými můžete spolupracovat. Vše z jednoho systému.

Získejte větší počet rezervací prodejem na více portálech

Své příjmy můžete zvýšit, pokud své kapacity budete nabízet ve více rezervačních systémech najednou. Přitom se nemusíte bát přebookování kapacity. Previo channel manager okamžitě sám aktualizuje počet volných pokojů na všech portálech.

Automatický přenos dat

Po změně ceny nebo obsazenosti v Previu jsou automaticky odeslány nové údaje na všechny portály, se kterými spolupracujete. Nové, změněné i stornované rezervace jsou automaticky staženy do Previa. Notifikace o všech rezervacích vám navíc přijde i do e-mailové schránky.

  • Úspora času
  • Minimalizace overbooku
  • Více rezervací
  • Omezení chyb
Recepční systém

Ceny a obsazenost z jednoho místa

Už nikdy více zdlouhavé přihlašování se a ruční zapisování všech změn do jednotlivých extranetů několikrát denně. Obsazenost, ceny i restrikce nastavujete pouze v Previu pro všechny portály najednou.

Obsazenost

Více času na Revenue management

Revenue management vám pomůže snadno zvyšovat nebo snižovat cenu v reakci na aktuální obsazenost. Díky přehledným reportům můžete snadno získat praktické informace, znalosti a sledovat, které prodejní kanály vám přináší nejvyšší tržby.

Revenue management

TOP 15 nejžádanějších portálů

Booking.com
Expedia
Airbnb
Hotels.com
Hostelworld
Hotel.cz
Spa.cz
Hotely.cz
Penzion.cz
Slevomat
Agoda
HRS
Hotelbeds
Ehotel
Google