Virtuální recepční Alfred

Aplikace Alfred poskytne vašim hostům komfortní nástroj pro správu jejich rezervace. Online check-in, přiobjednání služeb, online platba, otevření dveří do pokoje či zrušení úklidu vašim hostům zpříjemní pobyt a Vám ušetří čas a peníze.

Konzultace zdarma
Alfred

Ideální pomocník pro hosta na cestách. Nezáleží na tom, jestli jede do práce nebo sedí v pohodlí domova. Host vám vyplní povinné údaje, kdykoliv se mu to hodí.

  • Online check-in
  • Digitální podpis
  • Online platba
  • Plné propojení na recepční systém Previo

Jedna technologie více možností

Alfred si rozumí se všemi druhy zařízení. Můžete jej používat v tabletu, mobilu nebo i na recepci v moderním kiosku.

Jedna technologie více možností

Online check-in

Dovolte hostovi udělat check-in z pohodlí domova a zrychlete tak jeho odbavení na recepci. Ušetříte drahocenný čas recepčních a zpříjemníte hostovi příjezd do vašeho zařízení, což se pozitivně projeví v celkovém hodnocení v recenzích. Pokud využíváte Online rezervační formulář od Previa, je Online check-in součástí rezervačního procesu.

Online check-in

Digitální podpis

Díky digitálnímu podpisu se pro vás stane check-in hračkou. Již žádné čekání na vytištění papíru pro jeden podpis. Vše vyřešíte pohodlně z domova nebo rychle a bezkontaktně na recepci. Podpis hosta se automaticky přenese do karty hosta v recepčním systému.

Digitální podpis

Klíč od pokoje

Bluetooth zámky nebo PIN kód ke schránce s klíčem či kartou od pokoje, pro Alfreda je to hračka. Stačí jedno kliknutí a váš host je v pohodlí pokoje. Pokud si to budete přát, Alfred nepustí hosta do pokoje bez zaplacené rezervace.

Klíč od pokoje

Dokoupení služeb

Co takhle snídani na pokoj, masáž nebo zapůjčení kola. Hotelové služby si lze snadno objednat pomocí aplikace Alfred přímo z mobilu na pokoji.

Dokoupení služeb

Platby

Za pobyt a služby zaplatí host s pomocí Alfreda snadno. Vystaví a odešle účetní doklad do emailu hosta, který může přímo uhradit online. Podle nastaveného typu platby v Previu, rozhodujete kdy vám bude host platit.

Platby

Hotel a okolí

Tipy na výlet v okolí. Od památek, restaurací, atrakcí a zajímavostí až po konkrétní výlety a kulturní akce. Veškeré informace o vašem hotelu vždy po ruce.

Hotel a okolí

Green Option – myslíme na budoucnost

Myslíme i na naši planetu, které může pomoci každý odložený úklid. To je podstatou Green Option. Alfred vyzve hosta ke zrušení průběžného úklidu s motivací ve formě zasazení stromu, příspěvku na dobročinnost apod. Kreativitě se meze nekladou, motivátor je čistě na vás. Vy za každý neprovedený úklid ušetříte daleko více peněz i čas personálu.

Green Option – myslíme na budoucnost

Alfred se postaral o

1 389 600
check-inů
421 760
podpisů
216 mil. Kč
v zaplacených rezervacích
3 595
hotelů

Kde Alfred pomáhá

Doporučená zařízení

Mobilní telefon hosta

Mobilní telefon hosta

Cena: ZDARMA
Mobil hosta

10 palců kiosek Alfred

Rozlišení: Full HD 1920 x 1200
Rozměry: 168 mm x 242 mm x 8.1 mm
Cena: 5 990 Kč bez DPH
Mobil hosta

15,6 palců kiosek Alfred

Rozlišení: Full HD 1920 x 1080
Rozměry: 386.74 mm x 248.17 mm x 28.3 mm
Cena: 24 990 Kč bez DPH
Mobil hosta

21,5 palců kiosek Alfred

Rozlišení: Full HD 1920 x 1080
Rozměry: 323.9 mm x 523.9 mm x 35.2 mm
Cena: 29 990 Kč bez DPH
Konzultace zdarma
Podrobnější informace o aplikaci naleznete v našem manuálu