Marketing+

Váš spolehlivý partner ve světě online hotelového marketingu

Přemýšlíte, jak nastartovat váš online hotelový marketing, nebo řešíte, jak z něj vytěžit maximum? V Previu nabízíme program, který se o to postará za vás. Jsme jedna z mála firem na trhu, která se věnuje pouze hotelovému marketingu a ví, co vše je potřeba na to, abyste efektivně využili všechny nástroje, které na trhu jsou. Tvoříme nejen kvalitní webové stránky, víme i jak nastavit PPC kampaně, rozumíme zahraničním portálům (booking.com, expedia.com, hrs.com), spolupracujeme s českými portály, u kterých zabezpečíme propagaci, ale co je nejdůležitější, nastavíme váš přímý marketing tak, aby vaše zisky stále narůstaly.

Marketing+ za Vás vyřeší

Webové stránky Webové stránky
Sociální média Sociální média
Remarketing Remarketing
PPC kampaně PPC kampaně
Online rezervace Online rezervace
E-mail marketing E-mail marketing
Ostatní prodejní kanály Ostatní prodejní kanály
Analýza z cenových map Analýza z cenových map
Revenue management Revenue management
Proces Proces Proces

Výhody spolupráce s Marketing+ týmem

Vybrané reference našich klientů

Hotel Červenohorské sedlo

Díky programu Marketing+ se náš hotel posunul někam, kam ani netušil, že se posunout může. Online prodej nám funguje na jedničku. Přímý prodej nám vzrostl tak o 300 % a celkové tržby se neuvěřitelně navýšily. Tým je nám prakticky nepřetržitě k dispozici, radí nám úplně se vším. Mají opravdu velké zkušenosti. Platí nám PPC kampaně, pracují s cenou, vytváří pobytové balíčky a dělají toho mnohem více. Jsme velice rádi, že je máme. Bez nich si fungování už ani neumíme představit. Všem marketingový program doporučujeme.

Martin Dubský

Majitel hotelu

Wellness hotel Říčky

Od začátku jsme věděli, že nám program Marketing+ může pomoct. Zimu jsme měli hezkou, ale mimo ni byla vytíženost slabá. První krok byly nové webové stránky, nové ceny a pobytové balíčky. Mysleli jsme si, že naše původní stránky byly hezké, líbily se nám, ale pro klienta byly nepřehledné a proto rezervací chodilo málo. S cenami pracujeme v rámci programu poměrně často, vymýšlíme nové věci, jak se lépe prezentovat v online světě a musíme uznat, že je vše tak, jak má. My se staráme o klienty na místě a lidi z marketingu se starají o naši celkovou viditelnost. V našem regionu je těžké sehnat kvalifikované lidi, a proto jsme rádi, že máme prakticky nepřetržitou podporu od jejich týmu. Nemyslím si, že by jeden člověk zvládl to, co zvládají oni. Se vším nám poradí a vše zařídí. Máme nápad, oni ho zrealizují a prezentují. Doporučujeme program všem. Jestliže si myslíte, že jste na tom dobře, věřte nám, určitě na tom s marketingem můžete být ještě lépe.

Jiřina Keprtová

Ředitelka a provozní hotelu

Penzion Na náměstí

Program Marketing+ je perfektní věc, vřele doporučuji všem. Postarají se Vám kompletně o prezentaci Vašeho ubytování, pomohou Vám optimalizovat ceny, navrhnout pobytové balíčky, denně sledují obsazenost a flexibilně reagují na poptávku klientů a mnoho dalšího. Prostě kompletní marketingové řešení od A až do Z. A já se v klidu můžu soustředit na to nejdůležitější, aby klient měl veškerý servis, odjížděl spokojený a rád se k nám vracel.

Eva Žižková

Majitelka hotelu

Hotel Medlov

Navázání spolupráce s Marketingem+ považuji za jedno z našich nejlepších podnikatelských rozhodnutí. Tým Marketingu+ je nejen vysoce profesionální, ale také nesmírně proklientsky zaměřený. Zázemí, které jsme ve spolupráci s Marketingem+ získali, je pro fungování našeho hotelu zásadní a výrazně se promítlo do celkové obsazenosti hotelu. Marketing+ je jedním z důležitých pilířů našeho úspěšného podnikání a pomáhá nám plnit náš největší sen - sdílet radost z našeho hotelu s co největším množstvím spokojených klientů.

Klára Piskořová

Majitelka hotelu

Horský hotel Hanička a Villa Miluška

Marketing+ tým se mi stará o dvě ubytovací zařízení ve Špindlerově Mlýně. Jsem velice rád, že s nimi spolupracuji. Je to parta profesionálů, kteří za mne řeší celý online prodej. Udělali mi hezké stránky, optimalizovali je, a i když je ve Špindlu velká konkurence, vedeme si skvěle. Pořád se vymýšlejí nové aktivity, které podporují prodej. Pracují s PPC kampaněmi, s cenami, pomáhají mi i spravovat zahraniční portály jako booking.com, expedii a když mám nějaký problém, rád se na ně obrátím. Vždy mi pomůžou. Spolupráci s Previem a marketingovým týmem určitě doporučuju všem, kteří se chtějí věnovat tomu hlavnímu – svým hostům.

Jiří Vácha

Majitel hotelu a penzionu

Hotel Nikolas

Spolupráci s M+ jsme navázali před více než jedním rokem, kdy jsme zvažovali novou strategii propagace a marketingu našeho hotelu. Po této době mohu velice kladně hodnotit jak spolupráci samotnou (zejména starostlivost, pečlivost, nové nápady a rychlost zavedení nových myšlenek do praxe), tak i dosažené výsledky, kdy se nám daří zvyšovat nejen obsazenost, ale i cenovou hladinu. Díky M+ může i malý hotel disponovat sofistikovaným marketingem.

Georgis Mumulos

Majitel hotelu

Chci více informací