PHP a JS vývojář

PHP

Vyvíjíme nejpoužívanější hotelový systém v ČR, působíme i v Maďarsku, Polsku a na Slovensku. Každý měsíc zpracujeme půl milionu rezervací v 3639 hotelech. Naším cílem je maximálně automatizovat provoz hotelu tak, aby se host v hotelu cítil výjimečně, a aby si maximálně užil jeho pobyt bez zbytečných starostí.

Na čem budeš pracovat?

Budeš pracovat na cloudové aplikaci, kterou využívají recepční a manažeři pro správu rezervací na recepci hotelu. Rezervačním systému pro hotelové hosty. Channel manageru, který každý den přenáší statisíce požadavků na zahraniční ubytovací portály. PWA aplikacích pro hotelové hosty a hoteliéry. A všemožných API na systémy třetích stran (zámky, vytápění, restaurační systémy, mobilní aplikace, aj.)

Zároveň budeš pracovat na sebevzdělávání, budování týmového ducha a přispěješ k tomu, aby bylo cestování a dovolené ve střední Evropě zase o trochu lepší :)

Co můžeš očekávat?

Jaké technologie budeš používat?

Pošli nám na petr.klas@previo.cz něco o sobě (CV, ukázky kódů, odkaz na github, email s dotazy) ... cokoliv, od čeho se můžeme odrazit :)

Zpět do nabídek práce