PHP a JS vývojář

PHP

Jsme špička na trhu pro vývoj hotelových systémů a aplikací. Propojujeme Booking.com, Airbnb, Hotel.cz, Spa.cz a další velké hráče na trhu s hotelovými a ubytovacími zařízeními. Vyvíjíme nejpoužívanější hotelový systém v ČR, působíme také v Maďarsku, Polsku a na Slovensku. Každý měsíc zpracujeme půl milionu rezervací v 4256 hotelech. Naším cílem je maximálně automatizovat provoz hotelu tak, aby si hosté dopřáli zasloužený komfort a užili si svůj pobyt bez zbytečných starostí.

Jaké výzvy tě budou čekat?

Rozhodli jsme se, že současný styl vývoje a technologie nám nevyhovují v mnoha směrech a rozhodli jsme se do toho pořádně říznout. Čeká nás kompletní přepis backendu ze starého frameworku na nový (Zend -> Symfony). Ale hlavně úplně odznova navrhnout byznys logiku celé aplikace v DDD - lepší oddělení jednotlivých modulů, větší pokrytí testy, striktně využívat typovost PHP 8.1, využívání návrhových vzorů jako SOLID a CQRS. Spolu s tím chceme změnit i přístupy k logování, git flow, analýze a zadávání úkolů. Chceš nám pomoci udělat z Previa technologickou špičku a pořádně nakopnout vývoj verze Previo 2.0?

Proč pracovat s námi?

Jaké technologie budeš používat?

Pošli nám na petr.klas@previo.cz něco o sobě (CV, ukázky kódů, odkaz na github, email s dotazy) ... cokoliv, od čeho se můžeme odrazit :)

Zpět do nabídek práce