PHP a JS vývojář

PHP

V Praze na Českomoravské, kousek od O2 areny, máme volnou pohodlnou židli v příjemných kancelářích. Ve skladu šustí vývojový server, který současný 9-členný vývojový tým nevyužije na plný výkon. Přes půl miliónů lidí každý měsíc očekává, že naše rezervační technologie poskytnou hladkou službu.

Neděláme svou práci jen pro peníze, ale protože se u toho dobře bavíme, protože máme skvělou partu a protože si dokážeme vždy o všem promluvit na rovinu. Pracujeme systematicky, ale nedržíme se ortodoxně nějakých metodologií. Každý jeden programátor má dostatek důvěry na to, aby sám našel a dodal komplexní řešení zajímavých úkolů, ale může se spolehnout i na ostatní okolo sebe (grafika, projekťáka, manažera, testera, support, obchodníky či ostatní programátory), že mu s tím kdykoliv pomohou či poradí. A minimálně 2x do roka vyrazíme společně na vodu nebo na lyže. Pokud takové pracovní prostředí hledáš, tak přijď za námi na pivko a dáme řeč, jestli bys nechtěl té volné židli naplnit její životní poslání ;)

Co můžeš očekávat?

Co bys měl minimálně umět?

S jakými technologiemi se u nás setkáš?

PHP7, Symfony / Zend Framework, Percona, Sencha Ext JS, AJAX, JSON, SOAP, RabbitMQ, Elasticsearch, Logstash, HTTP XML, Rest API, Bootstrap, LESS, GIT, Gulp, Composer

Nevadí nám ani pokud studuješ ještě na VŠ a potřebuješ dělat na částečný úvazek až do ukončení studia. Stejně tak uvítáme freelancery (na ŽL), pro které budeme významným klientem.

Pošli nám na petr.klas@previo.cz něco o sobě (CV, ukázky kódů, email s dotazy) ... cokoliv, od čeho se můžeme odrazit a propracovat k tomu pivku :)