Penzion roku je prestižní ocenění majitelů a provozovatelů penzionů, kteří poskytují kvalitní služby a mnohdy mohou být příkladem ostatním. Anketa bude postavena na kombinaci recenzí od ubytovaných hostů a hodnocení odborné komise. Anketa penzion roku pořádá AHR ve spolupráci s Previem a Hotel.cz

Chci více informací

Co mi zapojení do ankety přinese?

  • Možnost dokonale poznat názory vašich skutečně ubytovaných hostů na poskytnuté služby a s touto zpětnou vazbou dále pracovat.
  • Možnost zúčastnit se soutěže o nejlepší penzion, získat prestižní ocenění Penzion roku 2017 nebo jen poměřit své síly s kolegy.
  • Zviditelnění Vašeho zařízení a marketingovou propagaci ze strany AHR a našich mediálních partnerů a také ze strany ubytovacího portálu HOTEL.CZ.
  • Možnost vyzkoušet si zdarma po dobu soutěže plnou verzi rezervačního systému Previo s EET, přes který budou sbírány recenze hostů.

Jak bude anketa probíhat?

Anketa bude postavena na kombinaci recenzí od ubytovaných hostů a hodnocení odborné komise. Recenze hostů budou sbírány online od 15. května do 30. září a to způsobem, že každému ubytovanému hostu přijde den po odjezdu emailem výzva k zadání recenze. Všechna ubytovací zařízení zapojená do soutěže od nás obdrží propagační materiály k anketě v tištěné i elektronické verzi. Na základě hlasování hostů bude sestaven žebříček TOP 20, který bude zveřejněn na portálech CENYAHR.CZ, PREVIO.CZ a v profilu na HOTEL.CZ. Z první desítky penzionů vybere odborná komise držitele ocenění PENZION ROKU 2017. Vítěz Penzion Roku převezme ocenění v rámci slavnostního gala večera u příležitosti konání 12. Konference AHR dne 1. prosince 2017 v Olomouci.

Jak se do ankety zapojit?

  1. Jsem zařízení, které již přes systém Previo sbírá recenze z českých portálů i svých vlastních rezervací – účast je automatická, nemusíte nic dělat.
  2. Mám Previo, ale recenze se sbírají pouze z českých portálů. Recenze přes Previo nesbíráme z vlastních rezervací / z webu, ručně zadaných atd. / - zapůjčíme Vám zdarma (na dobu soutěže) plnou verzi systému Previo, do kterého budete zapisovat své letní rezervace (jen nezbytné údaje, méně než 1 minuta) a recenze již budou sbírány automaticky. Instrukce Vám budou zaslány emailem, příp. osobně vysvětlí konzultant Previa.
  3. Nemám Previo - zapůjčíme Vám zdarma (na dobu soutěže) plnou verzi systému Previo (náš tým za Vás provede registraci a nastavení). Do systému budete zapisovat své letní rezervace (jen nezbytné údaje, méně než 1 minuta) a recenze již budou sbírány automaticky. Systém si takto můžete vyzkoušet a recenze Vám zůstanou jako důležitá zpětná vazba.
Vítězem loňské ankety byl:

Pokud máte další dotazy nebo potřebujete pomoci s nastavením Previa neváhejte nás kontaktovat na telefonu +420 251 613 924 nebo nám napište na info@previo.cz. Případně můžete kontaktovat našeho zástupce přímo ve svém kraji.


Ke stažení

Žádost o vyplnění recenze pro hosty (PDF, 3,3 MB)