Mobilní aplikace

Mobilní aplikace využívá stále více lidí po celém světe a postupem času se staly našimi stálými společníky. Chytrý telefon nás navíc doprovází v podstatě kamkoliv jdeme a je nedílnou součástí našich životů.
I Previo si důležitost mobilních aplikací v dnešní době uvědomuje a vytvořilo jak pro Vás, hoteliéry tak pro Vaše klienty či personál aplikace, které Vám usnadní a zefektivní fungování Vašeho ubytovacího zařízení.

Alfred

Aplikace Alfred bude provázet Vaše hosty celým jejich ubytovacím procesem od samotné rezervace, včetně předběžného online checkinu, až po objednávky dodatečných služeb (jako např. wellness) v hotelu. Klienti mohou navíc přes aplikaci celý pobyt jednoduše uhradit. Alfred jako bonus hostům poskytne užitečné tipy na výlety a zajímavosti v okolí jejich ubytování.
Více informací

Recepce v mobilu

Mobilní aplikace Previo je Váš ideální pomocník na cestách. Nezáleží na tom jestli jedete na měsíční dovolenou, nebo pouze nebudete mít přes víkend notebook k dispozici. Pomocí aplikace máte neustále přehled o tom co se dějě ve Vašem ubytování. Kdykoliv můžete přes mobilní telefon zkontrolovat volné kapacity, zadat novou rezervaci, nebo editovat stávající.
Více informací

Housekeeping

Housekeepingová (úklidová) aplikace se stane nedílnou součástí práce Vaší úklidové služby. Intuitivní ovládání propojené na recepční software umožňuje jednoduše generovat konkrétním osobám seznamy pokojů k úklidu, dále zasílat informace o provedeném úklidu na recepci, nebo hlásit závady zjištěné na pokojich hosty/úklidovou službou.
Více informací