Restaurační systémy

Nabízíme prověřené konektory na restaurační systémy, které jednoduše propojí restaurační provoz s recepčním systémem od Previa a zcela bez námahy přenesou útratu v provozovně na hotelový účet klienta. Moderní systémy jsou vhodné pro malé, střední i velké ubytovací zařízení s restaurací, barem či jinou částí provozovny. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a nejvhodnější systém pro Váš provoz doporučíme!Chci více informací

Zařízení ideální pro velké provozy

Restaurační systém Lupanet

Lupanet je systém, který nabízí 3 základní produkty – pokladní systém, skladový i stravovací systém. Pokladní modul POS NET je moderní pokladna nové generace, která je lehce propojitelná s recepčním systémem Previo. Koncepce modulu je postavená tak, aby uměla vést skladové hospodářství jak pro jednu restauraci, tak pro skupinu řetězců.

Další funkce: systém receptur, automatické odčítání ze skladu, vedení skladové evidence, analýza celkových tržeb, analýzy dosahovaných ekonomických výsledků.

Více informací

Lupanet

Restaurační systém Septim

Systém Septim pracuje na operačním systému Windows a Linux a je optimalizovaný pro dotykové obrazovky. Septim pracuje jak v on-line režimu, tak v off-line režimu, který funguje především v rozsáhlých provozech. Obsluhující personál pracuje s Pokladní aplikací, s manažerskou aplikací pracuje především vedoucí/ majitel provozovny.

Další funkce: zákaznické karty, podrobné reporty, sledování nákladů a výnosů pro jednotlivé produkty a receptury, uživatelské oprávnění, skladové hospodářství​.

Více informací

Septim

Restaurační systém Awis

Pokladní systém Awis se hodí do všech typů restaurací. Nabízí velké množství zajímavých funkcí jako například přehlednou mapu stolů, skladové hospodářství, rozvozový systém, evidence zaměstnanců a další.

Další funkce: upozornění na to, který stůl si už dlouho nic neobjednal, rozmarkování hromadných účtů, personální stravování, export do Pohody a Flexibee.

Více informací

Awis

Zařízení pro malé a střední provozy

Restaurační systém Storyous

Pokladní systém upečený přímo pro gastro. Zrychlíte provoz, zvýšíte tržby a máte pod palcem vše od placu až po sklady.

Více informací

Storyous

Restaurační systém Agnis

Restaurační systém Agnis je určen pro snadnou orientaci ve Vaší restauraci. V modulu gastro provozů nechybí jednoduchá a přehledná obsluha pomocí plánu stolů a židlí, mobilní číšník či souhrnné a podrobné vyhodnocení tržeb, ziskovosti, DPH či prodejnosti jednotlivých pokrmů.

Další funkce: vyhodnocování směny číšníka, mobilní číšník, věrnostní program, e-stravenky, převod na hotelový účet Previa, rezervace stolů.

Více informací

Agnis

Restaurační systém Alto

Alto Praha je ideální pro malé a střední zařízení. Každý zákazník si může složit restaurační systém z několika modulů vyhovujících jeho požadavkům. Základním modulem je pokladna, která je nejčastěji poskládána z tiskárny účtu, čtečky různých médií a mobilního číšníka.

Další funkce: mapa stolů, převody mezi stoly, druhy plateb, natěžování na pokoj/hotelový účet, hlavní sklad, manager, cenář, interface s makrem.

Více informací

Alto

Restaurační systém Papaya

Cloudový restaurační systém Papaya je intuitivní systém, který funguje i bez internetového připojení. S pomocí mobilního číšníka zrychlíte proces objednávky, placení a zvýšíte komfort svých zákazníků.

Další funkce: možnost přesunu položek mezi účty, vedení skladu, vytváření receptur, zobrazení reportů, jednoduché propojení s Previem, vedení uzávěrek.

Více informací

Papaya

Restaurační systém Darwin

Při dotykovém restauračním systému Darwin oceníte využití skladové evidence, lépe dokážete sledovat výdaje a tím účinně zásobovat restauraci. Ze snadného založení receptur si jednoduše sestavíte jídelníček či polední menu.

Další funkce: VIP účet, slevy a přesuny mezi účty, platba cizí měnou, “happy hour“, uzávěrky, mobilní číšník, zákaznické karty.

Více informací

Darwin

Restaurační systém Syscon

Restaurační systém Sysconu, F-max win obsahuje moduly manažer a pokladna, které slouží k bezproblémovému vedení vaší restaurace. Pokladna umožňuje otevření účtu přímo na jméno zákazníka či nadefinovat více pracovních ploch. Modul manažer slouží pro práci ve skladech jednotlivých středisek.

Další funkce: sledování pohybů na jednotlivých skladových kartách, kalkulace receptur, tvorba a správa prodejních cen, přehledy.

Více informací

Syscon

Restaurační systém CompactSoft

Modulární kompaktní systém, který tiskne objednávkové bony do kuchyně, na bar i do dalších částí restaurací (grill). Systém nabízí i přehlednou mapu stolů s otevřenými účty či nástroj na “happy hour“ akce.

Další funkce: rychlé stornování položek, zákaznická konta, parkování otevřených účtů, nastavení oprávnění pro uživatele, zrychlení práce s denními nabídkami.

Více informací

Compasoft

Restaurační systém Savarin

Nabízíme Vám kompletní SW řešení restauračních provozů. Celý systém je modulární. Je tedy možné instalovat jen některé z jeho součástí, případně zavádět systém do provozu postupně po jednotlivých subsystémech.

Více informací

Savarin

Restaurační systém Fusion

Pokladní systém vhodný pro sítě restaurací, malé kavárny, velkokapacitní jídelny, maloobchod i služby. Spolehlivý a intuitivní systém s tradicí více než 15 let. Funkční na všech běžných platformách (Windows, Linux, Android, Apple). Přehledné ekonomické výstupy pro jednu i více provozoven, jednoduchá tvorba receptur a skladových karet.

Další funkce: Serverové řešení nezávislé na cloudu, vzdálený přístup v reálném čase, on-line/off-line provoz, věrnostní programy, zákaznické karty, personální stravování, vouchery, automatizace akcí a slev.

Více informací

Fusion