Restaurační systém

PREVIO POS je intuitivní restaurační systém, díky kterému ve své restauraci snadno obsloužíte jak hotelové hosty, tak ty, kteří přišli "z ulice" na jídlo či kafe. S pomocí mobilního číšníka zrychlíte proces objednávky, placení a komfort svých zákazníků.Chci více informací

Ukázka restauračního systému
Ukázka restauračního systému

Mobilní číšník

S funkcí mobilního čísníka odešlete objednávku od stolu rovnou do kuchyně nebo na bar, čímž urychlíte objednávkový proces. Mobilní číšník se hodí i pro rychlé zaplacení účtu, kde umožní tisk účtenky přímo z tiskárny umístěné za opaskem personálu. A to nejlepší: v mobilního číšníka můžete proměnit jakýkoliv telefon se systémem Android

Mobilní číšník

Jednoduché a intuitivní ovládání

Ovládání restauračního systému je navrženo tak, aby bylo co nejjednodušší, snadno pochopitelné a Vaši noví zaměstnanci tak nemuseli číst 200stránkové manuály nebo absolvovat zdlouhavé školení. Objednávku, její změny i úhradu provedete ve třech jednoduchých krocích.

Jednoduché rozhraní

Ideální pro všechny velikosti provozu

Chcete provozovat malou kavárnu? Pak Vám stačí jen mobilní telefon. Chcete provoz rozšířit? Stačí jen přikoupit tablet nebo dotykový terminál. Plánujete velký provoz? Můžete zkombinovat několik dotykových terminálů s tiskárnami na objednávky a účtenky, případně využít i funkci mobilního číšníka. Díky designu, který se přizpůsobí velikosti zařízení je snadné Previo POS ovládat jak na mobilním zařízení, tabletu, tak na velké dotykové obrazovce. Previo POS funguje i bez internetového připojení.

Previo POS zařízení

Správa restaurace dostupná odkudkoliv

Díky možnosti spravovat restauraci on-line se kdykoliv a kdekoliv můžete podívat na počty objednávek, stavy skladových zásob nebo sestavit zítřejší obědové menu. To vše Vám umožní přehledná webová administrace, která mimo jiné obsahuje i reporty pro provozní a manažery. Navíc můžete spravovat recepční a restaurační systém z jednoho místa.

Správa restaurace

Všechny výhody a funkce restauračního systému

Ceník restauračního systému

Server, router, instalace, podpora

Instalace, Server, Wi-fi router, Podpora
(nutné)

14900

+

900 Kč / měsíc za první licenci
(+300 Kč / měsíc každá další licence *)

* Klient si zvolí maximální počet simultánně přihlášených uživatelů, za které chce platit. Systém neumožní přihlášení více uživatelů najednou, ale tito mohou pracovat na více zařízeních paralelně nebo je v průběhu směny vyměnit (např. kvůli vybité baterii tabletu).

Restaurační hardware

Tiskárna

Tiskárna

4900

nebo pronájem za 300 Kč / měsíc

POS 15

POS 15" Kapacitní*

12900

nebo pronájem za 500 Kč / měsíc

Tablet 10

Tablet 10"

5900

nebo pronájem za 500 Kč / měsíc

Bezdrátová tiskárna

Bezdrátová tiskárna

7500

nebo pronájem za 450 Kč / měsíc

Tablet 7

Tablet 7"

3900

nebo pronájem za 300 Kč / měsíc

Smartphone 5

Smartphone 5" (mobilní číšník)

3900

nebo pronájem za 300 Kč / měsíc

Všechny ceny jsou uvedeny v českých korunách bez DPH.
Je možné využít i vlastní hardware s operačním systémem Android.

* Kapacitní display má jasnější a ostřejší obraz, ale ovládat jej lze pouze prsty nebo speciální tužkou.